Online Destek Hizmetleri

1- Hangi Programlar için UZAK BAĞLANTI DESTEK HİZMETİNDEN yararlanabilirim?

Logo START, Logo START 3 ön muhasebe Programı, Logo GO PLUS, GO 3 muhasebe Programı, Logo BORDRO PLUS programı, Logo TIGER PLUS ,TIGER 3 Programı,Logo TIGER ENTERPRISE Programı, Logo TIGER ENTERPRISE 3, Logo CRM, Logo MOBILE SALES, Logo DEPO NEON, Logo NAVIGATOR SMART,, ayrıca Logo Yazılımın diğer sektörel ve ERP programları için Uzak Bağlantı desteğinden yararlanabilirsiniz.

2- UZAK BAĞLANTI DESTEK HİZMETİ neleri kapsamaktadır?

Uzak Bağlantı desteği ile Logo programınızdaki teknik sorunları ve program kullanımı ile ilgili talepleriniz karşılanmaktadır.

3- Hangi şehirlere UZAK BAĞLANTI DESTEK HİZMETİ veriyorsunuz?

Uzak bağlantı desteğimiz Türkiye’nin tamamına verildiği gibi ayrıca yurt dışında bulunan Logo Programı kullanıcılarına da verilmektedir. Dilerseniz uzak bağlantı hizmetini İngilizce olarak da alabilirsiniz.

4- UZAK BAĞLANTI DESTEK HİZMETİNİ hangi gün ve saatler arasında alabilirim?

Uzak bağlantı hizmetimiz Hafta içi günlerde (Pazartesi – Cuma) 09:00–18:00 saatleri arasında, Cumartesi günlerinde ise 09:30 – 12:30 saatleri arasında verilmektedir.

5- UZAK BAĞLANTI DESTEK HİZMETİ seçenekleriniz nelerdir?

Uzak bağlantı desteğimizden farklı seçenekleri tercih ederek yararlanabilirsiniz. Anlık (tek işleme mahsus) destek alabileceğiniz gibi aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak anlaşma yapabilirsiniz.

6- TELEFON DESTEK HİZMETİ için size nasıl ulaşabilirim?

Logo Muhasebe Programları Uzak Bağlantı Destek Hizmeti taleplerinizi [email protected]  adresinden bize iletin Müşteri temsilcilerimiz sizi hemen arasın. Veya iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizi arayın

DESTEK İÇİN BURADAYIZ!