Logo GO3 Muhasebe Programı

 

Logo GO 3 Muhasebe Programı, farklı sektörlerden KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, iş süreçlerinin doğru bilgi ile tek bir kaynaktan yönetilmesini ve maliyetlerini düşürmelerini sağlayan yeni nesil bir Muhasebe ve Finans yazılımdır. Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzlü yepyeni bir platform olan Logo GO 3 Muhasebe Programı; dağıtım, hizmet, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır. Logo GO 3 ile finans, muhasebe, sipariş, satın alma, tedarik zinciri yönetimi işlemleri eksiksiz gerçekleştirilebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolaydır.

Logo Go 3

Siz sadece Logo Go 3 Muhasebe programı ile ticari modülden tüm alım satım işleminizi yapın, ilgili diğer tüm modüllere otomatik kayıt işlemini Logo Go 3 yapsın. Hesaplarınızı elle veya excel ile yapma zahmetinden kurtulun. Siz sadece işinizi büyütmeye odaklanın. İşinizi büyütmek, alacağınız doğru kararlara bağlıdır. Logo Go 3 Muhasebe Programı’nın sunacağı raporlar sizi doğru kararlara ulaştıracaktır.

Her Sektöre Uygun Muhasebe Programı Logo GO 3

Logo GO 3 Muhasebe Programı, KOBİ’ler için özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaat, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

Siz sadece işinizi büyütmeye odaklanın