Teknik Destek Hizmetleri

 

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Bilgisayar hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir.

Her ailenin bir doktoru olması gerektiği gibi, her firmanın da bir BT Danışmanına ihtiyacı vardır. Sürekli değiştirilen Teknik Servis firması, ucuza alınmak istenen hizmet ile aslında KAR değil ZARAR edilmektedir. Sertifikasyonu tam, deneyimli personeli olan firmalardan bu hizmeti aldığınız takdirde bilişim sektörünün etik ilkelerine bağlı kaliteli hizmet almış olursunuz.

Teknik Servis Hizmeti ve Yıllık Bakım Anlaşması

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. Sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir.

Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Bakım anlaşmaları yaptığımız firmalarımız referanslarımızdır. Bilgi almak isterseniz [email protected] adresine mail ile ulaşarak referans bilgisi talep edebilirsiniz.

Network ve Sistem Kurulumu

Sistem Bilgisayar, şirketiniz için ağ kurulumu altyapısını hazırlayıp, ağ güvenliğinizi sağlayarak iş devamlılığınızı güvence altına alıyor.

Şirketinizin Ağ kurulumu sırasında size özel çözümleri ve gereksinimleri belirleyip, şirketiniz için en verimli ve ekonomik çözümleri size sunuyoruz.

LAN / WAN çözümlerinde uzman çözüm ortaklarıyla birlikte çalışan Sistem Bilgisayar altyapınızı geleceğe taşıyacak çözümleriyle sisteminizi kuruyor.