Logo Start

Küçük işletmelerin tüm finansal işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılayan Logo START programı kendi segmentinde Türkiye’nin en çok tercih edilen programıdır.

Logo Start Programı

Logo START programı ile tüm stok giriş-çıkışlarınızı takip edebilir, Satış irsaliyesi ve faturasını oluşturabilir yazıcıdan faturanızın çıktısını alabilirsiniz. Siz sadece tek işlem yapın, diğer tüm alanlara otomatik kayıt işlemini Logo START yapsın. Hesaplarınızı elle veya excel ile yapma zahmetinden kurtulun.

Siz sadece işinizi büyütmeye odaklanın

Özellikler

Etkin stok yönetimi

Ürün devamlılığı ve müşteri memnuniyeti için stokları sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor. Logo Start güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırıyor.

Siparişlerin kolay takibi

Gelen siparişleri müşteri bilgisi, sipariş tarihi, teslimat tarihi gibi verileri de girerek kaydeden Logo Start, tüm siparişleri tek noktadan takip etmeyi sağlıyor. Böylece aynı müşteriden gelen bütün siparişler tek ekranda görülebiliyor. Siparişlerle stokların karşılıklı kontrolü sayesinde, stok yetersizse Logo Start doğrudan sipariş verebiliyor.

Hatasız fatura işlemleri

Logo Start, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetiyor. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeler de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor. Böylece süreç insan kaynaklı hatalar söz konusu olmaksızın, tamamen Logo Start üzerinden tamamlanıyor.

Güncel müşteri bilgileri

Her müşteri için Logo Start üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitleri tanımlanabiliyor. Satırlar halinde işlenen cari hesap işlemleri baz alınarak istenen zaman aralığı için ürün alış-satış dağılım raporları alınabiliyor.

Kredi kartı ya da taksitle satış

Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo Start ile kolayca izlenirken, tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturulabiliyor. Logo Start ile ayrıca taksitli satışlar da yapılabiliyor, tüm fatura işlemleri taksitlendirilebiliyor ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edilebiliyor.

Kapsamlı banka işlemleri

Logo Start’ınız varsa, bankacılık işlemlerine zaman harcamanız gerekmiyor. Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izlenebiliyor. Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo Start ile kolayca takip edilebiliyor.

Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi her türlü günlük nakit hareketi Logo Start ile kolayca takip edilebiliyor.
Çek ve senet gibi değerli evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor. Açılan kayıtlar üzerinde çek ve senetlerin durumları (“portföy”, “ciro edildi”, “bankaya verildi” vb.) adım adım izleniyor, böylece hiçbir detay gözden kaçmıyor. Durumu değişen çek ya da senetler için gerekli dekont ve fişler, Logo Start tarafından otomatik oluşturuluyor.